Ogłoszenia XXVII Niedziela zwykła – 4.10.2020 r.

  1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11:00 w Bykowie dwoje dzieci przystąpi do I Komunii św. a o godz. 15:00 dwadzieścioro dzieci przeżywać będą rocznicę I Komunii św. Otoczmy te dzieci i ich rodziców naszą modlitwą.
  2. W miniony wtorek przeżywaliśmy Święto Patronalne naszej Parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przebieg uroczystości odpustowej. 
  3. W tym tygodniu uroczystość odpustową będziemy przeżywać w Bykowie. W środę w święto Matki Bożej Różańcowej, zapraszamy na uroczystą Mszę św. odpustową do Bykowa na godz. 18:00. Sumie odpustowej będzie przewodniczył ks. dr Mariusz Szypa, dyrektor Wydziału Katechetycznego, Kurii Metropolitalnej we Wrocławiu. Dzień odpustu w Bykowie, jest również Parafialną Pielgrzymką Żywego Różańca do Bykowa.
  4. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na wspólne nabożeństwa różańcowe codziennie w Długołęce o godz. 17:15, w Kamieniu o 17:00 a w niedzielę po Mszy św., w Bykowie o godz. 17:00 a w niedzielę przed Mszą św.
  5. W przyszłą niedzielę w naszej wspólnocie odbędzie się Wizytacja Kanoniczna (odbywa się ona co pięć lat). Z wizytacją przybędzie do nas ks. Biskup Andrzej Siemieniewski. O godz. 11:00 spotka się z mieszkańcami Bykowa. O godz. 12:00 będzie przewodniczył uroczystej Sumie i po niej spotka się w kościele z przedstawicielami grup parafialnych. Ostatnim punktem wizytacji będzie spotkanie z mieszkańcami Kamienia o godz. 15:00 w kaplicy mszalnej. 
  6. Już dzisiaj zapraszamy młodzież naszej parafii (od klas 7, poprzez szkołę średnią                          i studentów) w sobotę 17 października na Wieczór Modlitwy Młodych zatytułowany „Ukaż mi swą twarz – jak rozpoznać Boga we współczesnym świecie”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00 Mszą św. i potrwa do 21:00. Przybędą do nas przedstawiciele wspólnot młodzieżowych z Gdańska, Krakowa, Wiela, Niemiec oraz wspólnota Kompania Jonatana z Wrocławia-Strachocina. Będzie to dobry czas na modlitwę, ale także rozmowy, wzajemne poznawanie się i nie tylko. 
  7. Przyszła niedziela jest II miesiąca taca tradycyjnie przeznaczona będzie na Fundusz Remontowy naszego kościoła. Do spłaty zakończonego remontu elewacji kościoła pozostało nam jeszcze ok. 25 tys. zł. Bóg zapłać za wsparcie.
  8. Do wieczności z naszej wspólnoty w minionym tygodniu odeszła: Helena Krawczyk. Prośmy o życie wieczne dla niej…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *