Ogłoszenia XXVIII Niedziela zwykła – 10.10.2021 r.

  • Dzisiejsza Niedziela jest XXI Dniem Papieskim, z tej okazji zbiórka do puszek przeznaczona na wsparcie edukacji dla zdolnej młodzieży z biednych rodzin w ramach Fundacji III Tysiąclecia. Bóg zapłać za składane ofiary.
  • W miniony czwartek przeżywaliśmy Święto Patronalne kościoła filialnego w Bykowie. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przebieg uroczystości odpustowej. Dziękujemy mieszkańcom Bykowa za gościnę i poczęstunek.
  • W tym tygodniu w środę przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. i nabożeństwo rozpocznie się o godz. 19:00. Na stoliku z gazetami wystawiona jest skrzynka na prośby do Matki Bożej. W środę kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • W sobotę 16 października odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Grobu św. Jadwigi Śl. Rozpoczęcie i wyjście o godz. 6:00 z katedry we Wrocławiu. Zapraszamy do dołączenia się do grupy 5.
  • Zapraszamy do gry w tenisa stołowego w każdy czwartek o godz. 19:00 w wikarówce.
  • Zapraszamy na wyjątkową pielgrzymkę szlakiem kolędy Cicha Noc i najpiękniejszych Jarmarków Bożonarodzeniowych w Salzburgu w Austrii oraz w Pradze w Czechach. Szczegółowy plan do odebrania w zakrystii. Termin 26-29.11.2021 r. koszt 1000 zł. + 50 euro. Zapisy u p. Krystyny Wachowiak (tel. 607 153 400). Bardzo prosimy osoby zapisane o wpłatę zaliczki w wysokości 400 zł.
  • Dzisiaj również II Niedziela miesiąca. Bóg zapłać za ofiary na fundusz remontowy naszego kościoła. W minionym tygodniu w kościele parafialnym, wymieniono nagłośnienie bezprzewodowe (dwa bezprzewodowe mikrofony). Jutro w godzinach od 9:00 do 16:00 w kościele będą prowadzone za pomocą lasera prace oczyszczające Tablice Fundacyjną. Dlatego też kościół jutro w godzinach prowadzonych prac będzie zamknięty.
  • Do wieczności z naszej wspólnoty odeszli: Jadwiga Liter, Weronika Wachowiak oraz Barbara Dykier. Módlmy się o szczęście wieczne dla nich…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *