Ogłoszenia XXVIII Niedziela zwykła – 11.10.2020 r.

  1. Dzisiaj w naszej wspólnocie odbywa się Wizytacja Kanoniczna. O godz. 11:00 ks. bp Andrzej Siemieniewski, spotka się z mieszkańcami Bykowa. O godz. 12:00 będzie przewodniczył uroczystej Sumie i po niej spotka się w kościele z przedstawicielami grup parafialnych. Ostatnim punktem wizytacji będzie spotkanie z mieszkańcami Kamienia o godz. 15:00 w kaplicy mszalnej. 
  2. Dzisiaj również II niedziela miesiąca.  Bóg zapłać za wsparcie funduszu remontowego naszego kościoła. 
  3. Pod kościołem jest prowadzona kwesta na wsparcie zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin w ramach Dnia Papieskiego i Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  4. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na wspólne nabożeństwa różańcowe codziennie w Długołęce o godz. 17:15, w Kamieniu o 17:00 a w niedzielę po Mszy św., w Bykowie o godz. 17:00 a w niedzielę przed Mszą św.
  5. Rodziców dzieci, które w 2021 r. przystąpią do I Komunii się, zapraszamy na spotkanie do kościoła jutro na godz. 19:00.
  6. Kandydatów do Bierzmowania, zapraszamy na pierwsze spotkanie w sobotę o godz. 19:00
  7. We wtorek ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18:00. W tym dniu nie będzie nabożeństwa różańcowego o 17:15.
  8. W związku z wprowadzeniem „strefy żółtej” w całym kraju i w trosce o nasze bezpieczeństwo, odwołujemy zapowiadany na sobotę 17 października Wieczór Modlitwy Młodych. Spotkanie to odbędzie się w innym bezpiecznym terminie.
  9. Przeżyciu przyszłej niedzieli będzie patronował Obraz Oblicza Pańskiego, który znamy z całunu Turyńskiego. Ten nie namalowany przez człowieka wizerunek, papież Franciszek nazwał Ikoną Miłosierdzia Bożego. Kazania na ten temat będzie głosił ks. Zbigniew Drzał, proboszcz Parafii św. Anny i Joachima z Gdańska. Po mszach świętych, będzie okazja nabyć obraz Oblicza Pańskiego oraz książkę i płytę CD autorstwa ks. Zbigniewa. W ten sposób będziemy mogli wesprzeć generalny remont kościoła w Gdańsku Letnicy.
  10. Do wieczności z naszej wspólnoty w minionym tygodniu odszedł: Michał Ziętara. Prośmy dla niego o życie wieczne…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *