Ogłoszenia XXX Niedziela zwykła – 23.10.2022 r.

  • Dzisiaj Niedzielna Misyjna, ofiary składane na tacę przeznaczone są na wsparcie misji. Bóg zapłać.
  • W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:15.
  • Na stoliku pod chórem wystawione są karty wypominkowe. Wypełnione karty można przynosić do zakrystii. Porządek nabożeństw za zmarłych wywieszony jest w gablotach. Msza św. na cmentarzu 1 listopada zostanie odprawiona w Długołęce o godz. 12:00 i w Bykowie o godz. 11:00.
  • Wczoraj młodzież naszej parafii w ramach wolontariatu, przygotowała dla dzieci z Domu Dziecka w Krzydlinie Małej Bal Wszystkich Świętych. Dziękujemy im za poświęcony czas, przygotowanie i prowadzenie zabaw oraz tańców, a także za piękne stroje świętych.
  • Już dzisiaj zapraszamy dzieci i rodziców do wzięcia udziału w Balu Wszystkich Świętych w naszej parafii, który będzie miał miejsce 31.10. Rozpocznie się różańcem o godz. 17:15 a później w radosnym i rozśpiewanym korowodzie przejdziemy do sali na plebani, gdzie odbędzie się bal. Zachęcamy dzieci i dorosłych do przebrania się za postaci ulubionych świętych.
  • Zapraszamy na wyjątkową pielgrzymkę szlakiem kolędy Cicha Noc  i najpiękniejszych Jarmarków Adwentowych. Pielgrzymka do Salzburga w Austrii oraz do Pragi w Czechach. Szczegółowy plan do odebrania w zakrystii lub do pobrania na stronie parafialnej. Termin 25-28.11.2022 r. koszt 700 zł. + 200 euro. Zapisy u p. Krystyny Wachowiak (tel. 607 153 400). 
  • Do wieczności z naszej wspólnoty odszedł Ryszard Głowacki. Módlmy się o dar nieba dla niego…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.