Ogłoszenia XXX Niedziela zwykła – 24.10.2021 r.

  • Dzisiejsza Niedziela jest Niedzielą Misyjną, pamiętajmy w naszych codziennych modlitwach o misyjnym dziele Kościoła. Z tej okazji dzisiejsza taca przeznaczona jest na wsparcie misji i misjonarzy. Bóg zapłać za składane ofiary.
  • Mieszkańców Bykowa, chcących zaangażować się w odnowę życia religijnego, zapraszamy na spotkanie do kościoła w Bykowie, dzisiaj o godz. 16:00.  
  • Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:15. W przyszłą Niedzielę ostatnie nabożeństwo różańcowe, będzie „Różańcem ze Świętymi” prowadzone przez dzieci. Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców, oraz wszystkich chętnych do przebrania się za postacie świętych. Po nabożeństwie w uroczystym korowodzie przejdziemy do sali na plebani, gdzie odbędzie się dalsze świętowanie, niespodzianki i bal Wszystkich Świętych.
  • Na stoliku za gazetami wystawione są koperty z kartami wypominkowymi oraz z programem nabożeństw za zmarłych w naszej parafii. Wypełnione karty można składać do skrzynki. pamietajmy o modlitwie za naszych zmarłych.
  • 1.11 w Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu w Bykowie zostanie odprawiona Msza św. o godz. 11:00 a w Długołęce o godz. 12:00, po zakończonej Mszy św. procesja różańcowa i możliwość poświęcenia nowych pomników.
  • Do wieczności z naszej wspólnoty odszedł Stanisław Wszędybył. Módlmy się o dar szczęścia wiecznego dla niego. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *