Ogłoszenia XXXI Niedziela zwykła – 31.10.2021 r.

 1. Dzisiaj o godz. 17:15 Różaniec ze Świętymi, prowadzony przez dzieci. Zapraszamy dzieci i dorosłych do przebrania się za postacie Świętych. Po różańcu w radosnym korowodzie przejdziemy do krzyża na ul. Broniewskiego i wrócimy do sali na plebani, gdzie odbędzie się Bal Wszystkich Świętych z wieloma niespodziankami.
 2. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych porządek Mszy św. w kościele parafialnym o godz. 8:00, 10:00 i 18:00. Na cmentarzu w Bykowie zostanie odprawiona Msza św. o godz. 11:00 a w Długołęce o godz. 12:00, po zakończonej Mszy św. procesja różańcowa i możliwość poświęcenia nowych pomników.
 3. 2 listopada w dzień Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 8:00, 10:00, 17:00 w Bykowie, 18:00 i 20:00. Msze św. o godz. 17:00 w Bykowie i 18:00 w Długołęce są Mszami zbiorowymi za zmarłych – intencje można jeszcze składać w zakrystii.
 4. Na stoliku za gazetami wystawione są karty wypominkowe. Wypełnione karty można składać do skrzynki. Plan nabożeństw za zmarłych wywieszony jest w gablotach.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca
 6. W czwartek w Bykowie: o godz. 16:30 możliwość spowiedzi i o godz. 17:00 Msza św. W Długołęce: o godz. 18:00 Msza św. w int. powołań a po Mszy Godzina św., którą poprowadzi Róża św. Jadwigi i Świętej Rodziny oraz Róża śś. Zelii i Ludwika Martin. 
 7. W piątek ks. Proboszcz odwiedzi chorych po wcześniejszym ich zgłoszeniu. Spowiedź św. od 16:00 do 18:00 Po wieczornej Mszy św. Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania
 8. W sobotę o 8:00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi i modlitwy I Soboty. Ks. Jarosław odwiedzi swoich chorych po wcześniejszym zgłoszeniu
 9. W przyszłą niedzielę po Sumie zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 10. Małżeństwa, które chciałyby pogłębiać swoją wiarę i relacje małżeńskie we wspólnocie małżeństw, zapraszamy w najbliższy piątek o godz. 19:00 do sali na plebanii. Odwiedzi nas małżeństwo ze Wspólnoty Domowego Kościoła przedstawiając swoją wspólnotę i omawiając jej formację.
 11. W przyszłą sobotę o godz. 18:00 młodzież naszej parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Otoczmy ich naszą modlitwą i prośmy, aby Duch św. umocnił w nich więź i przyjaźń z Bogiem.  
 12. W także przyszłą sobotę o godz. 20:00 w naszym kościele parafialnym Wieczór Uwielbienia, prowadzony przez kleryków ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo z Krakowa. Klerycy zostaną z nami także w niedzielę dzieląc się radością powołania kapłańskiego. Po Mszach będzie możliwość rozmowy z klerykami. 
 13. Do wieczności z naszej wspólnoty odeszła Sabina Żytkiewicz-Błaszczak. Módlmy się o dar szczęścia wiecznego dla niej. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *