Ogłoszenia XXXII Niedziela zwykła – 06.11.2022 r.

 1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przebieg Balu Wszystkich Świętych. Gorące podziękowania również dla wszystkich, którzy pomogli przygotowaniu Mszy św. na cmentarzu w Długołęce i Bykowie. Bóg zapłać.
 2. Na stoliku pod chórem wystawione są karty wypominkowe. Wypełnione karty można przynosić do zakrystii. Porządek nabożeństw za zmarłych wywieszony jest w gablotach. W tym tygodniu w Msza św. i nabożeństwo wypominkowe: 
 3. dzisiaj w Kamieniu na Mszy św. o godz. 15:00 mieszkańców ulicy Bursztynowej
 4. w poniedziałek w Długołęce o godz. 17:30, zapraszamy mieszkańców ul. Akacjowa, Asnyka, Bema, Boczna, Broniewskiego, Brzozowa, Bukowa, Bzowa, Chabrowa, Cisowa, Dębowa, Gajowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jemiołowa, Jodłowa
 5. we wtorek w Długołęce o godz. 17:30, zapraszamy mieszkańców ul. Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Kochanowskiego, Kolejowa, Konopnickiej
 6. w czwartek w Bykowie o godz. 17:00 zapraszamy mieszkańców z ulicy Wrocławskiej.
 7. w przyszłą Niedzielę w Kamieniu na Mszy św. o godz. 15:00 mieszkańców Kamienia ze wszystkich ulic z wyjątkiem Bursztynowej.
 8. W piątek przypada Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 8:00, 10:00, 11:00 w Bykowie, o 12:00 w intencji Ojczyzny oraz o 18:00. O godz. 16:00 Koncert Patriotyczny w wykonaniu chóru Basilica cantans z Wrocławia – zapraszamy razem z Gminą Długołęka i GOKiem.
 9. Zapraszamy do wspólnego obejrzenia filmu Prorok o bł. Kard. Stefanie Wyszyńskim. Kino Korona w sobotę 12.11. cena biletu 14 zł. Zapisy u p. Teresy Jastrzębskiej. Dojazd we własnym zakresie.
 10. Młodzież naszej parafii działająca przy wolontariacie, rozpoczyna przygotowania paczek świątecznych dla dzieci z Domu Dziecka w Krzydlinie Małej, które zostaną zawiezione 10 grudnia. Tak jak w ubiegłym roku zwracamy się z prośbą o wsparcie szczególnie najmłodszych podopiecznych. Prosimy o przynoszenie na plebanię pieluch i środków higienicznych dla niemowląt. Bóg zapłać
 11. Zapraszamy na wyjątkową pielgrzymkę szlakiem kolędy Cicha Noc i najpiękniejszych Jarmarków Adwentowych. Pielgrzymka do Salzburga w Austrii oraz do Pragi w Czechach. Szczegółowy plan do odebrania w zakrystii lub do pobrania na stronie parafialnej. Termin 25-28.11.2022 r. koszt 700 zł. + 200 euro. Zapisy u p. Krystyny Wachowiak (tel. 607 153 400) Prosimy o dokonywanie wpłat. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.