Ogłoszenia XXXII Niedziela zwykła – 7.11.2021 r.

 1. Wczoraj młodzież naszej parafii przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania, życzymy im doświadczania owoców tego sakramentu oraz pogłębienia przyjaźni z Bogiem.  
 2. Dzisiaj przez całą niedzielę modlą się z nami i dzielą się radością powołania kapłańskiego klerycy ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo z Krakowa.
 3. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Różańca ze Świętymi i Balu Wszystkich Świętych. Dziękujemy rodzicom i dzieciom, za udział w modlitwie i wspólnej zabawie. Dziękujemy za przepyszne ciasta.
 4. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe:
 5. Dzisiaj w Kamieniu o godz. 15:00 zapraszamy mieszkańców Kamienia z ul. Bursztynowej. W przyszłą niedzielę mieszkańców pozostałych ulic.
 6. W Długołęce o godz. 18:00: w poniedziałek mieszkańców ulic: Akacjowa, Asnyka, Bema, Boczna, Broniewskiego, Brzozowa, Bukowa, Bzowa, Chabrowa, Cisowa, Dębowa, Gajowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jemiołowa, Jodłowa; we wtorek mieszkańców ulic: Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Kochanowskiego, Kolejowa, Konopnickiej; w piątek mieszkańców ulic: Kopernika, Krótka, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Lipowa, Łowiecka, Magnoliowa, Makowa, Malinowa, Miarki, Mickiewicza, Modrzewiowa, Myśliwska, Nowa.
 7. W Bykowie 11.11 o godz. 10:30 mieszkańców ulic: Spacerowa, Stawowa i Lipowa.
 8. Młodzież od ósmej klasy szkoły podstawowej, pragnącą pogłębiać swoja wiarę, poszukującą wspólnoty czy chcącą zaangażować się w wolontariat, zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 20:00 do sali na plebani.
 9. W czwartek przypada Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 9:00, 11:00 w Bykowie, 12:00 w int. Ojczyzny, 18:00. O godz. 17:00 razem Gminnym Ośrodkiem Kultury zapraszamy na koncert patriotyczny w wykonaniu chóru Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. „Ars Cantandi”.
 10. Członków Żywego Różańca zachęcamy do przedłużenia prenumeraty pisma Różaniec. Koszt rocznej prenumeraty wynosi 70 zł. Zapisy u zelatorów.
 11. Informujemy, że pielgrzymka szlakiem kolędy „Cicha noc” odbędzie się zgodnie z planem. Szczegóły w przyszłą niedzielę.
 12. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować intencje na rok 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *