Ogłoszenia XXXII Niedziela zwykła – 8.11.2020 r.

  1. Od wczoraj obowiązują nowe ograniczenia ilości osób w kościołach. Obecnie może w kościele przebywać 1 osoba na 15m2. W naszej wspólnocie przekłada się to na: 22 osoby w Długołęce, 18 osób w Bykowie, 6 osób w Kamieniu. Prosimy o zachowanie tych ograniczeń.
  2. Zachęcamy do modlitwy wypominkowej za naszych zmarłych. Karty wypominkowe wyłożone są na stoliku z gazetami. W tym tygodniu na Mszę św. i nabożeństwo wypominkowe w Długołęce w poniedziałek 9 listopada o godz. 18:00 zapraszamy mieszkańców ulic: Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Kochanowskiego, Kolejowa, Konopnickiej. W czwartek 12 listopada na 18:00 mieszkańców ulic: Kopernika, Krótka, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Lipowa, Łowiecka, Magnoliowa, Makowa, Malinowa, Miarki, Mickiewicza, Modrzewiowa, Myśliwska, Nowa, oraz w piątek 13 listopada na 18:00 mieszkańców ulic: Ogrodowa, Okrężna, Olchowa, Orzechowa, Parkowa, Polna, Południowa, Ptasia. W Bykowie 12 listopada na 17:00 mieszkańców ulic: Spacerowa, Stawowa i Lipowa. I w Kamieniu  dzisiaj na 15:00 mieszkańców ulicy Bursztynowej a w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 pozostałych mieszkańców ulic.
  3. W środę przypada Święto Niepodległości, zapraszamy na Msze św. o godz. 9:00, 11:00 w Bykowie, 12:00 i 18:00 odprawionej w intencji Ojczyzny. W środę kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować intencje mszalne na rok 2021.
  5. Dzisiaj II Niedziela miesiąca. Bóg zapłać za składane ofiary na fundusz remontowy i spłatę remontu elewacji.
  6. Do wieczności z naszej wspólnoty odszedł Władysław Lesiewicz. Prośmy o życie wieczne dla niego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *