Ogłoszenia XXXIII Niedziela zwykła – 13.11.2022 r.

 1. Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiary do puszek na pomoc dla Ukrainy.
 2. Na stoliku pod chórem wystawione są jeszcze karty wypominkowe. W tym tygodniu w Msza św. i nabożeństwo wypominkowe: 
 3. Dzisiaj w Kamieniu na Mszy św. o godz. 15:00 zapraszamy mieszkańców Kamienia ze wszystkich ulic z wyjątkiem Bursztynowej
 4. Poniedziałek w Długołęce o godz. 17:30, zapraszamy mieszkańców ul. Kopernika, Krótka, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Lipowa, Łowiecka, Magnoliowa, Makowa, Malinowa, Miarki, Mickiewicza, Modrzewiowa, Myśliwska, Nowa
 5. Wtorek w Długołęce o godz. 17:30, zapraszamy mieszkańców ul. Ogrodowa, Okrężna, Olchowa, Orzechowa, Parkowa, Polna, Południowa, Ptasia, Reja i Różana
 6. Czwartek w Bykowie o godz. 17:00 zapraszamy mieszkańców pozostałych ulic Bykowa oraz wypominki „spóźnione” i niepodpisane
 7. Piątek w Długołęce o godz. 17:30, zapraszamy mieszkańców ul. Robotnicza, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Sienkiewicza
 8. Zapraszamy na spotkanie modlitewne z rozważaniem Słowa Bożego i formacją chrześcijańską w najbliższy piątek o godz. 19:00 w sali na plebani.
 9. W przyszłą Niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Uroczystością tą zamykamy w naszej parafii Rok Jubileuszowy 300lecia naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 12:00, której przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi ks. Jarosław Leśniak (wikariusz naszej parafii w latach 1998-2004)
 10. Od przyszłej Niedzieli będziemy przyjmować intencje mszalne na rok 2023.
 11. Młodzież naszej parafii działająca przy wolontariacie, rozpoczyna przygotowania paczek świątecznych dla dzieci z Domu Dziecka w Krzydlinie Małej, które zostaną zawiezione 10 grudnia. Tak jak w ubiegłym roku zwracamy się z prośbą o wsparcie szczególnie najmłodszych podopiecznych. Prosimy o przynoszenie na plebanię pieluch i środków higienicznych dla niemowląt. Bóg zapłać
 12. Prosimy o dokonywanie wpłat na pielgrzymkę szlakiem kolędy Cicha noc.
 13. Dzisiaj II Niedziela miesiąca. Bóg zapłać za wsparcie funduszu remontowego naszego kościoła. Dziękujemy również, za ofiary na sprzątanie kościoła. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.