Ogłoszenia XXXIII Niedziela zwykła – 14.11.2021 r.

  1. Dziękujemy ks. Mariuszowi Sobkowiakowi za wygłoszone słowo i Skautom Europy, za przybliżenie działalności skautów. Dzisiaj również przez całą niedzielę modlą się z nami klerycy naszego MWSD we Wrocławiu. 
  2. Przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Szczególnie otaczamy naszą modlitwą trudną sytuację w Libanie. Chcemy także włączyć się w pomoc niesioną dla uchodźców z Syrii i Iraku, przebywających na terenie Libanu, dlatego przy wyjściu z kościoła ogólnopolska zbiórka do puszek. Bóg zapłać za składane ofiary.
  3. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe:
  4. Dzisiaj w Kamieniu o godz. 15:00 zapraszamy mieszkańców Kamienia z wyjątkiem ul. Bursztynowej. 
  5. W Długołęce o godz. 18:00: w poniedziałek mieszkańców ulic: Ogrodowa, Okrężna, Olchowa, Orzechowa, Parkowa, Polna, Południowa, Ptasia, Reja i Różana; we wtorek mieszkańców ulic: Robotnicza, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Sienkiewicza; w piątek mieszkańców ulic: Słoneczna – numery nieparzyste.
  6. W Bykowie 18.11 o godz. 17:00 mieszkańców z pozostałych ulic oraz „spóźnione” i niepodpisane.
  7. Młodzież naszej parafii organizuje zbiórkę dla Domu Dziecka „Wiosna” w Krzydlinie Małej z okazji Mikołaja i Święta Bożego Narodzenia. W ośrodku przebywają dzieci od noworodków do 12/13 roku życia. Jest ich obecnie pięćdziesięcioro sześć. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w to dzieło. Do niedzieli 28.11 do zakrystii można przynosić pieluchy, ubranka dla dzieci, artykuły higieniczne dla niemowląt i dzieci, zabawki, książki dla dzieci, chemię gospodarczą. Zapraszamy też młodych od ósmej klasy szkoły podstawowej, pragnącą pogłębiać swoja wiarę, poszukującą wspólnoty czy chcącą zaangażować się w wolontariat, na Msze św. w piątek o godz. 20:00, a po niej na spotkanie integracyjne w wikarówce.
  8. Informujemy, że pielgrzymka szlakiem kolędy „Cicha noc” odbędzie się zgodnie z planem. Wyjazd o godz. 6:00 rano w piątek 26.11. Na terenie Czech i Austrii do obiektów zamkniętych można wchodzić tylko w maskach zasłaniających usta i nos typu FFP2. Istnieje też obowiązek posiadania przy sobie wydrukowanego (nie tylko w aplikacji) potwierdzenia szczepień (tzw. paszport covidowy).  
  9. Dzisiaj druga Niedziela miesiąca. Bóg zapłać za wspieranie funduszu remontowego naszego kościoła. Przypominamy o ofiarach na sprzątanie i ogrzewanie kościoła (40 zł. od rodziny za rok). 
  10. Od dzisiaj przyjmujemy intencje mszalne na rok 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *