Ogłoszenia XXXIII Niedziela zwykła 15.11.2020 r.

  1. Przypominamy, że obecnie może w kościele przebywać 1 osoba na 15m2. W naszej wspólnocie przekłada się to na: 22 osoby w Długołęce, 18 osób w Bykowie, 6 osób w Kamieniu. Prosimy o zachowanie tych ograniczeń.
  2. Zachęcamy do modlitwy wypominkowej za naszych zmarłych. Karty wypominkowe wyłożone są na stoliku z gazetami. W tym tygodniu na Mszę św. i nabożeństwo wypominkowe w Długołęce w poniedziałek 16 listopada o godz. 18:00 zapraszamy mieszkańców ulic: Reja, Robotnicza, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Sienkiewicza. We worek 17 listopada na godz. 18:00 mieszkańców ulic: Różana, Słoneczna – numery nieparzyste oraz kartki z ulicy Słonecznej bez numeru domu. W czwartek 19 listopada na 18:00 mieszkańców ulic: Słoneczna – numery parzyste, Słowicza, Sosnowa, oraz w piątek 20 listopada na 18:00 mieszkańców ulic: Spacerowa, Stawowa, Szkolna, Świerkowa, Tęczowa, Tuwima, Waryńskiego, Wierzbowa. W Bykowie 19 listopada na 17:00 mieszkańców z pozostałych ulic oraz „spóźnione”  i niepodpisane. I w Kamieniu ostatnie wypominki dzisiaj o godz. 15:00. 
  3. Od dzisiaj w zakrystii przyjmujemy intencje mszalne na rok 2021.
  4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Chrystusa Króla. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo o godz. 17:15 z aktem oddania i z ponowieniem wyboru Jezusa Chrystusa jako Pana i Zbawiciela. Zachęcamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie także za pośrednictwem Internetu.
  5. Do wieczności z naszej wspólnoty odszedł Jerzy Kośmider. Prośmy o życie wieczne dla niego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *