Ogłoszenia Zesłanie Ducha Świętego

1. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt święto Matki Kościoła, mimo iż jest to dzień pracy, chciejmy pamiętać o jego świątecznym charakterze. Zapraszamy też na Msze św. o godz. 8:00, 17:00 w Bykowie, 18:00 i 20:00.
  2. Od jutra rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiane będą w tygodniu po wieczornej Mszy św. a w niedzielę o 17:30.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po nabożeństwie czerwcowym Godzina św. – o prowadzenie prosimy Róże św. Anny, św. Jadwigi Śl. i św. Franciszka z Asyżu.
  4. W piątek spowiedź od 16:30 do 18:00. Odwiedzin chorych w tradycyjnej formie jeszcze w tym miesiącu nie będzie, można jednak indywidualnie umawiać się z księdzem do odwiedzenia chorych.
  5. W przyszłą Niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po sumie zmiana tajemnic Żywego Różańca. Od niedzieli 7 czerwca nie będzie obowiązywała już dyspensa od obowiązku uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej i świątecznej.
  6. Bóg zapłać wszystkim, którzy duchowo i materialnie wspierają remont elewacji naszego kościoła.
  7. Do wieczności z naszej wspólnoty w minionym tygodniu odeszła Danuta Osada. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…