Parafialna Tarcza Antykryzysowa!

Czas pandemii to niełatwy czas dla nas wszystkich. Liczne ograniczenia sprawiają, że nasze codzienne życie dalekie jest od normalnego funkcjonowania.

Zachęcamy zatem do wspierania się nawzajem. Znamy naszych sąsiadów i wiemy dla kogo czas ten szczególnie jest niełatwy. Nie bądźmy obojętni – bądźmy solidarni. Wpierajmy też naszych lokalnych producentów, którzy w większości mogą nam zapewnić dowóz swoich produktów do domu.

Zamieszczamy listę lokalnych producentów udostępnioną przez Urząd Gminy Długołęka.

Można też drogą elektroniczną, na dres parafii, przysyłać informacje o lokalnych producentach i rzemieślnikach, abyśmy mogli o nich poinformować.