Uroczystość Chrystusa Króla

1. Przypominamy, że obecnie może w kościele przebywać 1 osoba na 15m2. W naszej wspólnocie przekłada się to na: 22 osoby w Długołęce, 18 osób w Bykowie, 6 osób w Kamieniu. Prosimy o zachowanie tych ograniczeń.

2. Dzisiaj w Uroczystość Chrystusa Króla serdecznie zapraszamy na nabożeństwo o godz. 17:15 z aktem oddania i z ponowieniem wyboru Jezusa Chrystusa jako Pana i Zbawiciela. Zachęcamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie także za pośrednictwem Internetu.

3. Od dzisiaj istniej możliwość uczestnictwa w nabożeństwach z kościoła w Bykowie, za pomocą transmisji internetowej. Link do transmisji znajduje się na stronie internetowej parafii i na parafialnym fb.

4. W Bykowie również zainstalowano zewnętrzne nagłośnienie na południowej ścianie kościoła i wymieniono głośnik nad drzwiami głównymi. Bóg zapłać ofiarodawcom tego dzieła.

5. Zachęcamy do modlitwy wypominkowej za naszych zmarłych. W tym tygodniu na Mszę św. i nabożeństwo wypominkowe w Długołęce w poniedziałek 23 listopada o godz. 18:00 zapraszamy mieszkańców ulicy Wiejskiej. We wtorek 24 listopada na godz. 18:00 mieszkańców ulic: Wrocławska, Wrzosowa, Wschodnia, Zachodnia, Zielona. W czwartek 26 listopada na 18:00 mieszkańców ulicy Zawadzkiego oraz w piątek 27 listopada na 18:00 ostatnie wypominki: „spóźnione”, niepodpisane i spoza parafii.

6. 22 listopada przypada wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. Najserdeczniejsze życzenia dla Gabriela Budzińskiego naszego organisty, ale także dla naszych scholii dziecięcych i chóru młodzieżowego.

7. Od dzisiaj w zakrystii można nabywać świece Caritas na stół wigilijny. Duża świeca kosztuje 15 zł. a mała 6 zł. Zachęcamy do wsparcia akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.

8. Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Urzędzie Gminy w Długołęce organizuje akcję pt. „Andrzejkowe oddawanie krwi” w sobotę 28 listopada w Urzędzie Gminy w godz. 10-14. W związku z obowiązującymi obostrzeniami obowiązuje limit osób. Zapisy na konkretną godzinę będą prowadzone od poniedziałku na stronie klubu na fb a także pod nr tel. 71 32 30 207.

9. Do wieczności z naszej wspólnoty odeszli Eugeniusz Wąż, Barbara Kiścińska, Staś Gólczyński, Zenobia Jarosz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *