Ważne! 14.10.2020 r.

Drodzy,

Pragnę podziękować za wszelkie dowody troski o ks. Jarosława, o panią Kazię i o mnie. Obecnie ks. Jarosław czuje się dobrze.

Wszyscy jesteśmy objęci kwarantanną do 22 października (jeśli nie będzie objawów). 

Wobec pytań o wszystkich, którzy mieli kontakt z ks. Jarosławem w ostatnich dniach, otrzymałem informacje z sanepidu i prośbę, abyśmy obserwowali się w tych dniach i jeśli pojawią się niepokojące objawy kontaktowali się z lekarzem pierwszego kontaktu.

Przypominam także, że każdorazowo ks. wikariusz jak i ja, dezynfekowaliśmy ręce przed rozdawaniem Komunii św.

Mam nadzieję, że jutro lub pojutrze kościół zostanie zdezynfekowany i będzie mógł zostać ponownie otwarty. Jeśli to się uda, to w niedzielę będą sprawowane Msze św. według normalnego planu. Posługę kapłańską będą sprawować Ojcowie Franciszkanie z Wrocławia. 

Zapewniamy o naszej modlitwie za całą wspólnotę i jeszcze raz dziękujemy za wszelką okazywaną dobroć. 

Niech Bóg nam błogosławi

Ks. Rafał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *