Ogłoszenia II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj II Niedziela miesiąca – tradycyjnie taca przeznaczona jest na Fundusz Remontowy naszego kościoła. Zachęcamy także do wzięcia udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00.
  2. Dzisiaj także przykościelna zbiórka do puszek wspierająca misje i misjonarzy, którzy w naszym imieniu głoszą Ewangelię, gdzie jeszcze ona nie dotarła.
  3. Nabożeństwa Drogi krzyżowej w piątki W. Postu: 8:30, 16:30 dla dzieci, o 17:00 w Bykowie, o 18:30 po wieczornej Mszy św., oraz o 20.00 młodzieży i nie tylko.
  4. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy do modlitwy w ciszy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem we wtorki i czwartki po wieczornej Mszy św.  do godz. 19:00
  5. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w naszej parafii 29 marca i prowadzić je będzie ks. Bartłomiej Błoński. Dzień spowiedzi będzie w poniedziałek 30 marca. Prosimy o zaplanowanie sobie już teraz czasu na rekolekcje i spowiedź a także o modlitwę za naszego Rekolekcjonistę.
  6. Planujemy stworzyć stronę internetową naszej parafii. Jeśli ktoś chciałby posłużyć swoimi talentami w tej materii, zapraszamy do współpracy.
  7. 14 czerwca planowany jest Festyn parafialny – zapraszam chętnych do tworzenia tego wydarzenia – parafian i gości z pomysłami i chętnych do działania – na spotkanie w poniedziałek o godz. 19:00.
  8. Zapraszamy do wspólnego oglądania filmu zatytułowanego „Najświętsze Serce”. Specjalna pokaz filmu, tylko dla naszej parafii 12 marca o godz. 17:30 w Pasażu Grunwaldzkim. Koszt 12 zł. Dojazd we własnym zakresie. Zapisy u p. Teresy Jastrzębskiej.
  9. Do wieczność z naszej wspólnoty w minionym tygodniu odeszła Halina Beska. Prośmy dla niej o radość nieba…