Ogłoszenia Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Zakończyliśmy Triduum Paschalne. Dziękujemy wszystkim za wspólne przeżywanie męki, śmierci i zmartwychwstania naszego Pana. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przebieg uroczystości: paniom, które posprzątały plac kościelny, rodzinie państwa Kucharskich za przygotowanie kościoła i placu kościelnego, Liturgicznej Służbie Ołtarza za asystę, chórowi i panu Organiście za oprawę muzyczną, Ochotniczej Straży Pożarnej z Długołęki za straż przy Bożym Grobie, panu Henrykowi i mieszkańcom Bykowa za wystrój kościoła i przygotowanie Świąt, mieszkańcom Kamienia, którzy zaangażowali się w przygotowanie kaplicy na Święta, Ks. Jarosławowi za przygotowanie asysty liturgicznej oraz kaplicy adoracji i Bożego grobu, pani Joannie i jej rodzinie za przygotowanie kwiatów i dekoracji kościoła.
  2. Porządek Mszy św. w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego w Długołęce o godz. 6:00 z procesją Rezurekcyjną, 10:00, 12:00 i 18:00. W Bykowie o godz. 5:00 z procesją Rezurekcyjną oraz o godz. 11:00.
  3. Jutro w II dzień Świąt porządek Mszy św. jest następujący: 8:00, 10:00, 11:00 w Bykowie, 12:00, 15:00 w Kamieniu oraz o 18:00.
  4. Dzisiaj i jutro Nowenna do Bożego Miłosierdzia po Mszy o godz. 12:00 w pozostałe dni po wieczornej Mszy św.
  5. Tradycyjnie jutro do Mszy o godz. 12:00 możemy przynosić do zakrystii pokarmy świąteczne, którymi chcemy się podzielić ze schroniskiem św. Brata Alberta ze Szczodrego.
  6. W tym tygodniu przypada trzecia środa miesiąca tradycyjnie w ramach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy kazanie z cyklu „Modlitwa psalmami”. Pochylimy się wspólnie nad psalmem 118 noszącym tytuł: „Świąteczny hymn dziękczynny”
  7. Zapraszamy na ćwiczenia aerobiku w środę o godz. 19:00 dla sali na plebani.
  8. Młodzież naszej parafii zapraszamy na Msze św. i spotkanie w piątek o godz. 20:00.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Błogosławionych Świąt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.